Skip to main content Skip to search

Apie įmonę

Kodėl pasirinkome sistemas?

Mes supratome, kad sistemos yra trūkstama dėlionės dalis smulkiems ir vidutiniams verslams pereiti į kitą augimo lygį. Be to sistemos išlaisvina verslų savininkus ir jų dalyvavimas kasdieniuose verslo procesuose tampa savanorišku pasirinkimu, o ne būtina sąlyga jų verslo išlikimui.

Dauguma verslų savininkų jau pradėdami verslus žino, kokios svarbios yra sistemos, tačiau dauguma jų sistemų kūrimą ir diegimą nelaiko skubia prioritetine veikla. To pasekmė – jie taip įsisuka kasdienėse veiklose, kad neberanda laiko ir kitų resursų pradėti nuosekliai dirbti ties sistemų kūrimu ir diegimu savo versle.

Dažniausiai girdimi pasiteisinimai yra „neturiu laiko“, „nežinau kaip“, „pradėjau, bet greitai numečiau, nes buvo skubesnių darbų“ ir dar begalė kitų. Suprasdami sistemų galią ir naudą nusprendėme padėti smulkaus ir vidutinio verslo savininkams ir vadovams pamatyti atsiveriančias galimybes, išmokyti juos kurti, diegti ir tobulinti sistemas savo versle bei palaikyti juos šio proceso metu. Mūsų verslo treneriai padeda jiems išnaudoti sistemų susteikiamus svertus versle atgaunant laisvę rinktis patiems, kiek laiko nori skirti savo verslui.

[icon icon_type=“fontawesome“ class=“style-2″ position=“left“ icon=“university“ title=“5 verslo stadijos“ subtitle=“Žemėlapis verslo augimui“ url=“#“ title_color=“#000000″ subtitle_color=“#878787″ icon_color=“#3178bf“ icon_fontawesome=“fa fa-sitemap“]Modelis pagal kurį dirbame apibrėžia 5 verslo stadijas nuo kūrimo iki brandos. Kiekviena stadija turi savitus iššūkius ir reikalauja tinkamų sprendimų. Norint pasiekti „Laisvės“ stadiją labai svarbu žinoti, kurioje stadijoje Jūsų verslas yra dabar.[/icon]
[icon icon_type=“fontawesome“ class=“style-2″ position=“left“ icon=“pencil“ title=“Verslo treneriai“ subtitle=“Jūsų verslo našumui“ url=“#“ title_color=“#000000″ subtitle_color=“#878787″ icon_color=“#3178bf“ icon_fontawesome=“fa fa-users“]Praktika rodo, kad verslai kurti be sistemų geriausiu atveju pasiekia „Klestėjimo“ stadiją, tačiau dažniausiai užstringa „Kontrolės“ stadijoje arba žlunga net neįveikę „Suirutės“ stadijos. Mūsų verslo treneriai padės Jusų verslui pasiekti „Laisvės“ stadiją.[/icon]