Skip to main content Skip to search

Individualios konsultacijos

Priimtas sprendimas veikti dar negarantuoja rezultatų. Žinojimas, ką daryti irgi negarantuoja rezultatų. Pavieniai veiksmai jau gali sukurti tam tikrą rezultatą. Nuoseklūs veiksmai pagal pasiruoštą planą gali sugeneruoti rezultatus, kurių trokštate. Ir čia Jums į pagalbą ateina mūsų verslo treneriai, kurie:

  • Padės į verslą pažvelgti iš šalies, objektyviai įvertinti situaciją, pamatyti galimybes ir grėsmes.
  • Suteiks Jums reikalingus įrankius, žinias, metodikas ir palaikymą siekiant norimų rezultatų.
  • Laikys Jus atskaitingu ir periodiškai turėsite darbines sesijas, tam kad Jūsų veiksmai būtų nuoseklūs, o iškilusios kliūtis įveiktos ir judama į priekį.

Individualių sesijų intensyvumą galite pasirinkti patys, tačiau mūsų klientų rezultatai rodo, kad daugiausiai vertės sukuria tie klientai, kurie su treneriu sesijas turi kiekvieną savaitę. Net ir maži, bet nuoseklūs veiksmai priveda prie didelių rezultatų.

[icon icon_type=“fontawesome“ class=“style-2″ position=“left“ icon=“university“ title=“ĮSIPAREIGOJIMO TERMINAS“ subtitle=“Kuo Jūs rizikuojate“ url=“#“ title_color=“#000000″ subtitle_color=“#878787″ icon_color=“#3178bf“ icon_fontawesome=“fa fa-calendar-check-o“]Mes neprašome Jūsų įsipareigoti ilgalaikėmis sutartimis. Mūsų abonementai yra mėnesiniai, todėl kiekvieną kartą tik Jūs sprendžiate, ar jums reikia trenerio dar mėnesiui. Tai reiškia, kad investuojate tik tada, kai jaučiate, jog grąža yra didesnė, nei investicija.[/icon]
[icon icon_type=“fontawesome“ class=“style-2″ position=“left“ icon=“pencil“ title=“LAIKO RESURSAS“ subtitle=“Kiek laiko reikės skirti“ url=“#“ title_color=“#000000″ subtitle_color=“#878787″ icon_color=“#3178bf“ icon_fontawesome=“fa fa-clock-o“]Rezultatai reikalauja veiksmų, veiksmams atlikti reikia laiko. Kiek jo skirsite priklausys tik nuo Jūsų ir pasirinkto abonemento, tačiau normalu yra skirti verslo vystymui 2-10 valandų per savaitę. Tačiau tai nebus papildomos valandos, Jūs ir taip dirbate daug. Mes rasime jas tarp mažaverčių veiklų ir panaudosime tikslingai.[/icon]